BFC246952182
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC246952182 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BFC246952182
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP FILM 1800PF 5% 400VDC RADIAL
Duomenų lapai: BFC246952182.pdf
  • Pranešimas
BFC246952182 specifikacijos
Dalies numeris BFC246952182 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP FILM 1800PF 5% 400VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5500 pcs Duomenų lapas BFC246952182.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm) Serija MKT469
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 222246952182
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 1800pF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial Talpa 1800pF