BFC241663004
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BFC241663004
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP FILM 0.3UF 5% 63VDC RADIAL
Duomenų lapai: BFC241663004.pdf
  • Pranešimas
BFC241663004 specifikacijos
Dalies numeris BFC241663004 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP FILM 0.3UF 5% 63VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72911 pcs Duomenų lapas BFC241663004.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija - Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm) Serija MKP416
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 222241663004
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm) funkcijos Long Life