BFC238564472
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BFC238564472
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.BFC238564472.pdf2.BFC238564472.pdf
  • Pranešimas
BFC238564472 specifikacijos
Dalies numeris BFC238564472 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135445 pcs Duomenų lapas 1.BFC238564472.pdf2.BFC238564472.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 700V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) Serija MKP385
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 222238564472
Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 4700pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 4700pF Programos DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT