BFC230358564
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BFC230358564
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP FILM 0.56UF 5% 400VDC RADIAL
Duomenų lapai: BFC230358564.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
BFC230358564 specifikacijos
Dalies numeris BFC230358564 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP FILM 0.56UF 5% 400VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36044 pcs Duomenų lapas BFC230358564.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 100V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.272" W (17.50mm x 6.90mm) Serija MKT303
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 222230358564
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.461" (11.70mm) funkcijos Long Life
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.56µF Film Capacitor 100V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.56µF Programos General Purpose