80SQ035PBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
80SQ035PBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 80SQ035PBF
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 35V 8A DO204AR
Duomenų lapai: 80SQ035PBF.pdf
  • Pranešimas
80SQ035PBF specifikacijos
Dalies numeris 80SQ035PBF Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 35V 8A DO204AR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5218 pcs Duomenų lapas 80SQ035PBF.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 530mV @ 8A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AR Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-204AR, Axial Kiti vardai *80SQ035PBF
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 35V 8A Through Hole DO-204AR
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2mA @ 35V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 8A