199D476X9010DXV1E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
199D476X9010DXV1E3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 199D476X9010DXV1E3
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 10V 10% RADIAL
Duomenų lapai: 199D476X9010DXV1E3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
199D476X9010DXV1E3 specifikacijos
Dalies numeris 199D476X9010DXV1E3 Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas CAP TANT 47UF 10V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60933 pcs Duomenų lapas 199D476X9010DXV1E3.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija TANTALEX®, 199D Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.460" (11.68mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial
Talpa 47µF