TNPW20106K65DHEY
Vishay DaleVishay Dale
TNPW20106K65DHEY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW20106K65DHEY
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 6.65K OHM 0.5% 0.4W 2010
Duomenų lapai: TNPW20106K65DHEY.pdf
  • Pranešimas
TNPW20106K65DHEY specifikacijos
Dalies numeris TNPW20106K65DHEY Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 6.65K OHM 0.5% 0.4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5594 pcs Duomenų lapas TNPW20106K65DHEY.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.4W
Įtampa - suskirstymas 2010 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serija TNPW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2010 (5025 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas TNPW20106K65DHEY Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm)
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 6.65k Ohm ±0.5% 0.4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.5%
apibūdinimas RES SMD 6.65K OHM 0.5% 0.4W 2010 Dengimas, būsto tipas Thin Film