TNPW20106K49BETF
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW20106K49BETF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW20106K49BETF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 6.49K OHM 0.1% 2/5W 2010
Duomenų lapai: 1.TNPW20106K49BETF.pdf2.TNPW20106K49BETF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW20106K49BETF specifikacijos
Dalies numeris TNPW20106K49BETF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 6.49K OHM 0.1% 2/5W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5884 pcs Duomenų lapas 1.TNPW20106K49BETF.pdf2.TNPW20106K49BETF.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija TNPW Atsparumas 6.49 kOhms
Galia (vatais) 0.4W, 2/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai TNPW2010 6K49 0.1% T9 R02
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.49 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film