D55342E07B8B16RWS
Vishay DaleVishay Dale
D55342E07B8B16RWS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D55342E07B8B16RWS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 8.16K OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: D55342E07B8B16RWS.pdf
  • Pranešimas
D55342E07B8B16RWS specifikacijos
Dalies numeris D55342E07B8B16RWS Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 8.16K OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 21502 pcs Duomenų lapas D55342E07B8B16RWS.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1206
RoHS statusas Tray - Waffle Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai D55342E07B8B16RWS-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas D55342E07B8B16RWS Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive FIFO 2
Išplėstas aprašymas 8.16k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES SMD 8.16K OHM 0.1% 1/4W 1206 Dengimas, būsto tipas Thin Film