VLB260W-48
ERP PowerERP Power
VLB260W-48 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VLB260W-48
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CC 120-277VAC 48VDC
Duomenų lapai: VLB260W-48.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
VLB260W-48 specifikacijos
Dalies numeris VLB260W-48 Gamintojas ERP Power
apibūdinimas LED DRIVER CC 120-277VAC 48VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1673 pcs Duomenų lapas VLB260W-48.pdf
Įtampa - išvestis 48V Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC Įveskite Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm) Serija VLB260
Reitingai IP66 Galia (vatais) 260W
Kiti vardai 1800-1128
VLB260W-48-ND
Darbinė temperatūra 90°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos - Efektyvumas 93%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 5.42A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 5.42A Patvirtinimai CB, CE, cULus