SPD-277S-20KA-EILR
ERP PowerERP Power
SPD-277S-20KA-EILR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPD-277S-20KA-EILR
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LIGHTING SURGE PRTCT 120-277VAC
Duomenų lapai: SPD-277S-20KA-EILR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
SPD-277S-20KA-EILR specifikacijos
Dalies numeris SPD-277S-20KA-EILR Gamintojas ERP Power
Galimas kiekis 2594 pcs Duomenų lapas SPD-277S-20KA-EILR.pdf
Įtampa 120 ~ 277 VAC Technologija Surge Protector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija SPD
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Wire Leads
Kiti vardai 1800-1084 Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Free Hanging Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Programos LED Drivers, AC/DC SMPS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SPD025980
SPD025980
Gamintojai: Luxo
apibūdinimas: SP SUCTION LENS 4D
Sandelyje: 4939 pcs
parsisiųsti: SPD025980.pdf
RFQ
SPD-25-3
SPD-25-3
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SENSOR LINEAR 635MM CONNECTOR
Sandelyje: 320 pcs
parsisiųsti: SPD-25-3.pdf
RFQ
SPD-20HP-480S
SPD-20HP-480S
Gamintojai: MEAN WELL
apibūdinimas: LED PROTECTION DEVICES 20KA SURG
Sandelyje: 3532 pcs
parsisiųsti: SPD-20HP-480S.pdf
SPD-4-3
SPD-4-3
apibūdinimas: SENSOR LINEAR 120MM CONNECTOR
Sandelyje: 296 pcs
parsisiųsti: SPD-4-3.pdf
Gamintojai: Luxo
apibūdinimas: HANDLE WHITE
parsisiųsti: SPD026586.pdf
SPD01N60C3BTMA1
SPD01N60C3BTMA1
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: MOSFET N-CH 650V 0.8A TO-252
parsisiųsti: SPD01N60C3BTMA1.pdf
SPD-50-3
SPD-50-3
apibūdinimas: SENSOR LINEAR 1270MM CONNECTOR
Sandelyje: 288 pcs
parsisiųsti: SPD-50-3.pdf
SPD-277P-10KA
SPD-277P-10KA
Gamintojai: ERP Power
apibūdinimas: LIGHTING SURGE PRTCT 120-277VAC
parsisiųsti: SPD-277P-10KA.pdf
SPD-277S-10KA
SPD-277S-10KA
Gamintojai: ERP Power
parsisiųsti: SPD-277S-10KA.pdf
SPD-277S-20KA
SPD-277S-20KA
parsisiųsti: SPD-277S-20KA.pdf
SPD.25A
SPD.25A
Gamintojai: Taoglas
apibūdinimas: EVAL ANT BOARD SP.1615.25.4.A.02
parsisiųsti: SPD.25A.pdf
SPD-277P-20KA
SPD-277P-20KA
parsisiųsti: SPD-277P-20KA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus