ESSV010W-0250-42
ERP PowerERP Power
ERP Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESSV010W-0250-42
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Duomenų lapai: ESSV010W-0250-42.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ESSV010W-0250-42 specifikacijos
Dalies numeris ESSV010W-0250-42 Gamintojas ERP Power
apibūdinimas 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY, "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4846 pcs Duomenų lapas ESSV010W-0250-42.pdf
Įtampa - išvestis 24 ~ 42 V Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 3.30" L x 1.57" W x 1.07" H (83.8mm x 39.9mm x 27.2mm) Serija ESSV
Reitingai IP66 Galia (vatais) 11W
Kiti vardai 1800-1089 Darbinė temperatūra -
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos OCP, OTP, SCP Efektyvumas 87%
Pritemdymas Analog, ELV, Triac Išsamus aprašymas 250mA 24 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 250mA Patvirtinimai CE, cULus, cURus