ESS030W-0500-42-Z1
ERP PowerERP Power
ERP Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESS030W-0500-42-Z1
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 120-277V 500
Duomenų lapai: ESS030W-0500-42-Z1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
ESS030W-0500-42-Z1 specifikacijos
Dalies numeris ESS030W-0500-42-Z1 Gamintojas ERP Power
Galimas kiekis 3472 pcs Duomenų lapas ESS030W-0500-42-Z1.pdf
Įtampa - išvestis 28 ~ 42 V Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) Serija ESS
Reitingai IP64 Galia (vatais) 21W
Darbinė temperatūra 90°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, SCP
Efektyvumas 87% Pritemdymas Analog, ELV, Triac
Išsamus aprašymas 500mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA