ESS010E-0250-42
ERP PowerERP Power
ESS010E-0250-42 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESS010E-0250-42
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 250MA
Duomenų lapai: ESS010E-0250-42.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ESS010E-0250-42 specifikacijos
Dalies numeris ESS010E-0250-42 Gamintojas ERP Power
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 250MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4816 pcs Duomenų lapas ESS010E-0250-42.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 28 ~ 42 V
Įtampa - įėjimas (min.) 220VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 240VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
Serija ESS Reitingai IP64
Galia (vatais) 11W Kiti vardai 1800-1055
Darbinė temperatūra - Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos OCP, OTP, SCP Efektyvumas 87%
Pritemdymas ELV, Triac Išsamus aprašymas 250mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 250mA Patvirtinimai cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA