ESP040W-0850-42
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESP040W-0850-42
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 850MA
Duomenų lapai: ESP040W-0850-42.pdf
  • Pranešimas
ESP040W-0850-42 specifikacijos
Dalies numeris ESP040W-0850-42 Gamintojas ERP Power
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 850MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6044 pcs Duomenų lapas ESP040W-0850-42.pdf
Svoris 0.489 lb (222g) Įtampa - išvestis 28 ~ 42 V
Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 3.43" L x 2.36" W x 1.07" H (87.0mm x 59.9mm x 27.2mm)
Serija ESP Reitingai IP64, NEMA 410
Galia (vatais) 36W Darbinė temperatūra -30°C ~ 90°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, SCP
Efektyvumas 87% Pritemdymas Analog, ELV, Triac
Išsamus aprašymas 850mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 850mA