ESM030W-1750-14
ERP PowerERP Power
ERP Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESM030W-1750-14
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 8-14V 1.75A
Duomenų lapai: ESM030W-1750-14.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
ESM030W-1750-14 specifikacijos
Dalies numeris ESM030W-1750-14 Gamintojas ERP Power
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 8-14V 1.75A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3930 pcs Duomenų lapas ESM030W-1750-14.pdf
Svoris 0.556 lb (252g) Įtampa - išvestis 8 ~ 14 V
Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Serija ESM Reitingai IP64, IP20, NEMA 410
Galia (vatais) 13W Darbinė temperatūra -30°C ~ 90°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos OCP, OTP, SCP Efektyvumas 87%
Pritemdymas ELV, Triac Išsamus aprašymas 1.75A 8 ~ 14 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.75A Patvirtinimai cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB