ELM030W-0700-36
ERP PowerERP Power
ERP Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELM030W-0700-36
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CONSTANT CURRENT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
ELM030W-0700-36 specifikacijos
Dalies numeris ELM030W-0700-36 Gamintojas ERP Power
Galimas kiekis 5901 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 22 ~ 36 V Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius -
Dydis / Matmenys 4.33" L x 2.35" W x 1.00" H (110.0mm x 59.7mm x 25.4mm) Serija ELM
Reitingai IP20 Galia (vatais) 25W
Darbinė temperatūra -30°C ~ 90°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OCP, OTP, SCP Efektyvumas 84%
Pritemdymas ELV, Triac Išsamus aprašymas 700mA 22 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 700mA Patvirtinimai cURus, FCC