B86301U0250S000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B86301U0250S000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT
Duomenų lapai: B86301U0250S000.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 256 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
B86301U0250S000 specifikacijos
Dalies numeris B86301U0250S000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 256 pcs Duomenų lapas B86301U0250S000.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC (nuo fazės iki fazės) 520V
Įtampa - nominali AC - Nutraukimo stilius Terminal Post
Serija B86301 Kiti vardai B86301U 250S
B86301U250S
B86301U250S-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 100°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 22µH
Dažnumas - veikimas 50 ~ 60Hz Filtro tipas Three Phase (Delta)
Dabartinis 250A Konfigūracija Single Stage