B82498F3151J001
EPCOSEPCOS
B82498F3151J001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B82498F3151J001
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FIXED IND 150NH 400MA 420 MOHM
Duomenų lapai: B82498F3151J001.pdf
  • Pranešimas
B82498F3151J001 specifikacijos
Dalies numeris B82498F3151J001 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas FIXED IND 150NH 400MA 420 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208146 pcs Duomenų lapas B82498F3151J001.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SIMID
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 250MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 495-75651-2
B82498F3151J 1
B82498F3151J1
B82498F3151J1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ceramic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz
Induktyvumas 150nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.15GHz Išsamus aprašymas 150nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 420 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 420 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 400mA