B82477R4333M100
EPCOSEPCOS
B82477R4333M100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B82477R4333M100
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 3.38A 50 MOHM SMD
Duomenų lapai: B82477R4333M100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
350 pcs
700 pcs
  • Pranešimas
B82477R4333M100 specifikacijos
Dalies numeris B82477R4333M100 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas FIXED IND 33UH 3.38A 50 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82709 pcs Duomenų lapas B82477R4333M100.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija B82477R4
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 495-4546-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 33µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 33µH Shielded Wirewound Inductor 3.55A 50 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 50 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3.55A
Dabartinis - sodrumas 5.2A