B82442T1563K050
EPCOSEPCOS
B82442T1563K050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B82442T1563K050
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FIXED IND 56UH 600MA 679 MOHM
Duomenų lapai: B82442T1563K050.pdf
  • Pranešimas
B82442T1563K050 specifikacijos
Dalies numeris B82442T1563K050 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas FIXED IND 56UH 600MA 679 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87012 pcs Duomenų lapas B82442T1563K050.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 2220 (5650 Metric) Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SIMID
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai B82442T1563K 50
B82442T1563K50
B82442T1563K50-ND
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 56µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 7.5MHz Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 679 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC rezistorius (DCR) 679 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 600mA
Dabartinis - sodrumas 1.01A