B82432T1563K000
EPCOSEPCOS
B82432T1563K000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B82432T1563K000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FIXED IND 56UH 300MA 2 OHM SMD
Duomenų lapai: B82432T1563K000.pdf
  • Pranešimas
B82432T1563K000 specifikacijos
Dalies numeris B82432T1563K000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas FIXED IND 56UH 300MA 2 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 168427 pcs Duomenų lapas B82432T1563K000.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 (4532 Metric) Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SIMID
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai 495-1982-2
B82432T1563K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 56µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.134" (3.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 10MHz Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC rezistorius (DCR) 2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 300mA