B82432A1563K000
EPCOSEPCOS
B82432A1563K000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B82432A1563K000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FIXED INDUCT 56UH 200MA 2.5 OHM
Duomenų lapai: B82432A1563K000.pdf
  • Pranešimas
B82432A1563K000 specifikacijos
Dalies numeris B82432A1563K000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas FIXED INDUCT 56UH 200MA 2.5 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137563 pcs Duomenų lapas B82432A1563K000.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 (4532 Metric) Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SIMID
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 2.52MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai B82432A1563K Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 56µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 9MHz
Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 2.5 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 200mA Dabartinis - sodrumas -