B82422A3681K100
EPCOSEPCOS
B82422A3681K100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B82422A3681K100
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FIXED IND 680NH 145MA 2.4 OHM
Duomenų lapai: B82422A3681K100.pdf
  • Pranešimas
B82422A3681K100 specifikacijos
Dalies numeris B82422A3681K100 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas FIXED IND 680NH 145MA 2.4 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 355342 pcs Duomenų lapas B82422A3681K100.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 (3225 Metric) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SIMID
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq 22 @ 30MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai 495-1972-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ceramic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 680nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 280MHz Išsamus aprašymas 680nH Unshielded Wirewound Inductor 145mA 2.4 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC rezistorius (DCR) 2.4 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 145mA