B82144A2683J000
EPCOSEPCOS
B82144A2683J000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B82144A2683J000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FIXED IND 68UH 700MA 600 MOHM TH
Duomenų lapai: B82144A2683J000.pdf
  • Pranešimas
B82144A2683J000 specifikacijos
Dalies numeris B82144A2683J000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas FIXED IND 68UH 700MA 600 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 215499 pcs Duomenų lapas B82144A2683J000.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LBC
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai B82144A2683J
B82144A2683J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 68µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 4.5MHz Išsamus aprašymas 68µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 600 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 600 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 700mA