B81123C1222M289
EPCOSEPCOS
B81123C1222M289 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B81123C1222M289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 2200PF 20% 500VAC RAD
Duomenų lapai: B81123C1222M289.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
830 pcs
  • Pranešimas
B81123C1222M289 specifikacijos
Dalies numeris B81123C1222M289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 2200PF 20% 500VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 219389 pcs Duomenų lapas B81123C1222M289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 500V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija B81123
Reitingai Y1 Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 495-76974-3
B81123C1222M289-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 2200pF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 2200pF Programos EMI, RFI Suppression