B65517D0040A001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B65517D0040A001
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FERRITE CORE P 40NH K1 2PCS
Duomenų lapai: B65517D0040A001.pdf
  • Pranešimas
B65517D0040A001 specifikacijos
Dalies numeris B65517D0040A001 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas FERRITE CORE P 40NH K1 2PCS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74532 pcs Duomenų lapas B65517D0040A001.pdf
Plotis - Tolerancija ±3%
Tiekėjo prietaisų paketas P 9 x 5 Serija B65517
Kiti vardai B65517D 40A 1
B65517D40A1
B65517D40A1-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga K1 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 42 Weeks
Ilgis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Pradinis įsiskverbimas (μi) 80 Induktyvumo koeficientas (Al) 40nH
Aukštis 2.70mm Spraga Gapped
Baigti Uncoated Efektyvus įsiskverbimas (μe) 40
Efektyvus magnetinis tūris (Ve) mm³ 125 Efektyvusis ilgis (le) mm 12.5
Efektyvus plotas (Ae) mm² 10 Skersmuo 9.30mm