B57621C5102K062
EPCOSEPCOS
B57621C5102K062 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B57621C5102K062
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas THERMISTOR NTC 1KOHM 3420K 1206
Duomenų lapai: B57621C5102K062.pdf
  • Pranešimas
B57621C5102K062 specifikacijos
Dalies numeris B57621C5102K062 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas THERMISTOR NTC 1KOHM 3420K 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 313393 pcs Duomenų lapas B57621C5102K062.pdf
Serija - Atsparumas Oma @ 25 ° C 1k
Atsparumo tolerancija ±10% Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 495-76994-2
B57621C5102K 62
B57621C5102K062-ND
B57621C5102K062V09
B57621C5102K62
B57621C5102K62-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Ilgis - laidų viela -
B25 / 85 3440K B25 / 75 -
B25 / 50 3420K B25 / 100 3450K
B0 / 50 - B vertės tolerancija ±3%