B57164K0681K000
EPCOSEPCOS
B57164K0681K000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B57164K0681K000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas THERMISTOR NTC 680OHM 3200K DISC
Duomenų lapai: B57164K0681K000.pdf
  • Pranešimas
B57164K0681K000 specifikacijos
Dalies numeris B57164K0681K000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas THERMISTOR NTC 680OHM 3200K DISC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 174119 pcs Duomenų lapas B57164K0681K000.pdf
Serija - Atsparumas Oma @ 25 ° C 680
Atsparumo tolerancija ±10% Maitinimas - maks 450mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Kiti vardai B57164K 681K
B57164K681K
B57164K681K-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas PCB, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Ilgis - laidų viela -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas NTC Thermistor 680 Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3200K
B0 / 50 - B vertės tolerancija ±3%