B43750A9198M000
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43750A9198M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1900UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: B43750A9198M000.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 865 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
32 pcs
  • Pranešimas
B43750A9198M000 specifikacijos
Dalies numeris B43750A9198M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1900UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 865 pcs Duomenų lapas B43750A9198M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B43750 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 16A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Kiti vardai B43750A9198M
B43750A9198M-ND
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.248" (31.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 51 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 4.185" (106.30mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 1900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
Talpa 1900µF Programos General Purpose