B43703A9688M000
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43703A9688M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: B43703A9688M000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
32 pcs
  • Pranešimas
B43703A9688M000 specifikacijos
Dalies numeris B43703A9688M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1154 pcs Duomenų lapas B43703A9688M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B43703 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 18.4A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Kiti vardai B43703A9688M Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.248" (31.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 28 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 4.693" (119.20mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 17 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose