B43564C2478M007
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43564C2478M007
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Duomenų lapai: B43564C2478M007.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
B43564C2478M007 specifikacijos
Dalies numeris B43564C2478M007 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1967 pcs Duomenų lapas B43564C2478M007.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.532" Dia (64.30mm)
Serija B43564 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 11.1A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Kiti vardai B43564C2478M 7
B43564C2478M 7
B43564C2478M7
B43564C2478M7-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.122" (28.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 31 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 4.201" (106.70mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 39 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 4700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 39 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose