B43544A7476M000
EPCOSEPCOS
B43544A7476M000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43544A7476M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 550V SNAP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
B43544A7476M000 specifikacijos
Dalies numeris B43544A7476M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 550V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38593 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 550V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43544 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 480mA @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai B43544A7476M
B43544A7476M-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 3.84 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.47 Ohm @ 100Hz Išsamus aprašymas 47µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.47 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos General Purpose