B43540F2827M80
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43540F2827M80
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Duomenų lapai: B43540F2827M80.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
320 pcs
  • Pranešimas
B43540F2827M80 specifikacijos
Dalies numeris B43540F2827M80 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19680 pcs Duomenų lapas B43540F2827M80.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43540 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.47A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai B43540F2827M 80
B43540F2827M080
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 100 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.661" (42.20mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 85 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 85 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Talpa 820µF