B43521A4158M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43521A4158M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: B43521A4158M000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
132 pcs
  • Pranešimas
B43521A4158M000 specifikacijos
Dalies numeris B43521A4158M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3954 pcs Duomenų lapas B43521A4158M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.575" Dia (40.00mm)
Serija B43521 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 6.5A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - 5 Lead
Kiti vardai B43521A4158M
B43521A4158M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 70 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 3.307" (84.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 1500µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 60 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Talpa 1500µF Programos General Purpose