B43512A5158M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43512A5158M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP 4L
Duomenų lapai: B43512A5158M000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
132 pcs
  • Pranešimas
B43512A5158M000 specifikacijos
Dalies numeris B43512A5158M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP 4L "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4186 pcs Duomenų lapas B43512A5158M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.575" Dia (40.00mm)
Serija B43512 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 6.56A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Kiti vardai B43512A5158M Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 120 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 3.622" (92.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 75 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 75 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 1500µF Programos General Purpose