B43511C5108M000
EPCOSEPCOS
B43511C5108M000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43511C5108M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: B43511C5108M000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
B43511C5108M000 specifikacijos
Dalies numeris B43511C5108M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3446 pcs Duomenų lapas B43511C5108M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.772" Dia (45.00mm)
Serija B43511 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5.1A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Kiti vardai 495-6108
B43511C5108M
B43511C5108M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 160 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 2.835" (72.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 160 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 160 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose