B43509A5477M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43509A5477M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: B43509A5477M000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
B43509A5477M000 specifikacijos
Dalies numeris B43509A5477M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15787 pcs Duomenų lapas B43509A5477M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43509 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.07A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai B43509A5477M Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 330 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 220 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose