B43508F2397M62
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43508F2397M62
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Duomenų lapai: B43508F2397M62.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
B43508F2397M62 specifikacijos
Dalies numeris B43508F2397M62 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29046 pcs Duomenų lapas B43508F2397M62.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43508 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.3A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai B43508F2397M 62 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 400 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 300 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 300 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 390µF