B43508E2827M000
EPCOSEPCOS
B43508E2827M000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43508E2827M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Duomenų lapai: B43508E2827M000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B43508E2827M000 specifikacijos
Dalies numeris B43508E2827M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23992 pcs Duomenų lapas B43508E2827M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43508 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.07A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai 495-75223
B43508E2827M
B43508E2827M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 200 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 140 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 820µF Programos General Purpose