B43508A9108M62
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43508A9108M62
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: B43508A9108M62.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
B43508A9108M62 specifikacijos
Dalies numeris B43508A9108M62 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5230 pcs Duomenų lapas B43508A9108M62.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43508 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.64A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Kiti vardai B43508A9108M 62 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 180 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 2.252" (57.20mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF