B43508A2397M80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43508A2397M80
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Duomenų lapai: B43508A2397M80.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
640 pcs
  • Pranešimas
B43508A2397M80 specifikacijos
Dalies numeris B43508A2397M80 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37044 pcs Duomenų lapas B43508A2397M80.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B43508 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.19A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai B43508A2397M 80 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 400 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.268" (32.20mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 300 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 300 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 390µF