B43504E227M82
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43504E227M82
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Duomenų lapai: B43504E227M82.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
320 pcs
  • Pranešimas
B43504E227M82 specifikacijos
Dalies numeris B43504E227M82 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20939 pcs Duomenų lapas B43504E227M82.pdf
Įtampa - Įvertinta 420V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43504 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.12A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Kiti vardai B43504E 227M 82
B43504E0227M082
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 730 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.465" (37.20mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 610 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 610 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF