B43504A5157M82
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43504A5157M82
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: B43504A5157M82.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
260 pcs
  • Pranešimas
B43504A5157M82 specifikacijos
Dalies numeris B43504A5157M82 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22674 pcs Duomenų lapas B43504A5157M82.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43504 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 890mA @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Kiti vardai B43504A5157M 82
B43504A5157M082
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.07 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.661" (42.20mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 900 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 900 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 150µF