B43456A9158M000
EPCOSEPCOS
B43456A9158M000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43456A9158M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: B43456A9158M000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
B43456A9158M000 specifikacijos
Dalies numeris B43456A9158M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2805 pcs Duomenų lapas B43456A9158M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.032" Dia (51.60mm)
Serija B43456 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 6A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Kiti vardai 495-4235
B43456A9158M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.874" (22.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 46 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 3.177" (80.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 45 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 45 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Talpa 1500µF