B43455C4478M3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43455C4478M3
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: B43455C4478M3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
B43455C4478M3 specifikacijos
Dalies numeris B43455C4478M3 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1161 pcs Duomenų lapas B43455C4478M3.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.532" Dia (64.30mm)
Serija B43455 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 9.9A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.122" (28.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 30 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 5.677" (144.20mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose