B43455A1478M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43455A1478M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 160V SCREW
Duomenų lapai: B43455A1478M000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
72 pcs
  • Pranešimas
B43455A1478M000 specifikacijos
Dalies numeris B43455A1478M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 160V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1718 pcs Duomenų lapas B43455A1478M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija B43455 Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai B43455A1478M
B43455A1478M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose