B43416C6567A000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43416C6567A000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 560UF 500V SNAP
Duomenų lapai: B43416C6567A000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
B43416C6567A000 specifikacijos
Dalies numeris B43416C6567A000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 560UF 500V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6960 pcs Duomenų lapas B43416C6567A000.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija -10%, +20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43416 Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai B43416C6567A
Darbinė temperatūra -25°C ~ 60°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 100000 Hrs @ 60°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 560µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100000 Hrs @ 60°C
Talpa 560µF Programos General Purpose