B43305E2188M87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43305E2188M87
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Duomenų lapai: B43305E2188M87.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
320 pcs
  • Pranešimas
B43305E2188M87 specifikacijos
Dalies numeris B43305E2188M87 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11035 pcs Duomenų lapas B43305E2188M87.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43305 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 4.24A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai B43305E2188M 87
B43305E2188M087
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 100 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 2.244" (57.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 70 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 70 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1800µF