B43305A9108M60
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43305A9108M60
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: B43305A9108M60.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
B43305A9108M60 specifikacijos
Dalies numeris B43305A9108M60 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5914 pcs Duomenų lapas B43305A9108M60.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43305 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.38A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai B43305A9108M 60
B43305A9108M060
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 190 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 140 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1000µF